Başarı Hikayeleri

Happymoodcake'in mutlu müşterinin mutlu yorumlarına aşağıdan erişebilirsiniz. Siz de başarı hikayenizi gönderin, sizinkini de yayınlayalım.

Duygu Ecem Kavaklı 26 yıllık hayatımı kimine göre "aaa senin neyin var ki, bence normalsin" kimine göre de "o basen nedir? Kim Kardashian gibi..." betimlemelerle geçirmiş biri olarak ve bunalımın eşiğinde 2 yıl kadar önceydi sanırım Pelin ile tanışmam.
68,6 kilo ile başlamıştım 1 aylık diyet paketine. Ertesi gün bir baktım tartıya 66,5. Gözlerime inanamadım 1 günde 2 kilo!
Whatsapp'tan sürekli kontrol edildim. Yediklerim, içtiğim su, yaptığım spor, her sabah tartı resmim!. Ben de her şeye harfiyen uydum.
Bu kadar kuvvetli bir isteklendirme ekibi olmasaydı açıkçası spor yapmasam da olur zaten yemeğim diyete uygun diyebilirdim, kaçamak da yapabilirdim bir kereden bir şey olmaz diyebilirdim. Ama o kadar harika bir isteklendirme ekibi vardı ki vazgeçmeyi düşünmedim bile.
Tüm programa uymam sonucu 1 ay sonunda 10 kilo vermiş oldum.
Beni her gören çok şaşırıyordu ve bu kadar kısa sürede bu kadar kilo vermen normal mi diye soruyorlardı. Sonrasında doktor arkadaşımın önerisi ile değerlerim ölçüldü. Ve tüm sonuçlarım harika çıktı! Hipoglisemi hastasıydım PKO’lu olarak adetlerim de düzene girdi. Kısacası Pelin ve ekibi kendime tekrar güvenimi kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum.