Hizmetlerimiz

Happydiyetiz; Türkiye'de bir ilk olan diyetini getir paketini götür sisteminin öncüsüdür.

SAĞLIKLI YAŞAM DESTEĞİ Müşterilerimizin yalnızca beslenmesiyle değil, sağlıklı beslenmesi ile de ilgileniyoruz. Her bir sebze meyveyi özel olarak yetiştirilen organik pazarlardan almaktayız. Kendi ailemiz gibi düşünüp özen göstermekteyiz. Güne enerjik başlamanız, gün içinde kendinizi nasıl hissettiğiniz bizim için çok önemli.
KİLO KONTROLÜ Whatsapp grubumuz üzerinden her sabah tartı resminizi istiyoruz. Hem Bir gün önce yediğiniz besinlerin vücudunuza etkisi görmüş oluyoruz hem de Her gün kilo verdiğinizi gördükçe başaracağınıza inancınız artıyor.
DİYETE YARDIMCI EGZERSİZLER Grup programlarımızda belirlenen güzergâhta her gün 1 saat yürüyüş yapmaktayız. Sıkıldığınız spor salonlarından koşu bandından sizi kurtarıyoruz. Sizinle beraber bu süreçte olan kişilerle tanışmak, yalnız olmadığınızı görmek motivasyonunuzu arttıracak.
DETOKS PROGRAMLARI Vermek istediğiniz kiloya, yoğunluğunuza, yiyip yiyemediğiniz besinlere, alerjik durumunuza yanı kısacası kendinize özel detoks programlarından birini seçebilirsiniz. Dilerseniz bizimle de iletişime geçerek programınızı beraber belirleyebiliriz.
BESLENME ÖNERİLERİ Program bittikten sonra verdiğiniz kiloları nasıl koruyacağınızı, her gün aldığımız tartı resimleri ile hangi besinlerin vücudunuza yararlı analizini yaparak sizlerle paylaşıyoruz.
HER AN ULAŞILABİLİR DESTEK Program süresince whatsapp üzerinden kurduğumuz grup ile gün içinde anında iletişim kurmaktayız. Bu sayede tüm sorularınıza cevap bulabilir her ihtiyaç duyduğunuzda destek alabilirsiniz. Bir kırıntı tanesi bile yememeniz için adım adım peşinizdeyiz.
E-posta aboneliği için kaydolun: